vrata2020

Průmyslová vrata máme řešení i pro sklady s nonstop provozem

Maximální funkčnost
a dlouhá životnost

Průmyslová vrata máme řešení i pro sklady s nonstop provozem

lomax-industry-500x162
lomax-industry-500x162

Sklady, haly, autoservisy a desítky dalších provozů potřebují garážová vrata, která vydrží náročný každodenní provoz. U průmyslových garážových vrat dbáme především na spolehlivost, bezpečnost a dlouhou životnost. A právě proto jsme se spojili s jedním z nejvýznamnějších světových výrobců průmyslových aplikací, společností ALPHA DEUREN. Tato společnost pro nás vyrábí průmyslové sekční, rolovací a rychloběžná garážová vrata.

Za cenu od 46 500 Kč získáte průmyslová vrata včetně automatického pohonu. Cena je uvedena bez DPH, montáže a dopravy.

Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte prosím poptávkový formulář.

 

4 důvody pro průmyslová garážová vrata

  • ALU 60

Vrata mají navýšeny těsnící a izolační vlastnosti. Maximální tepelnou izolaci a odhlučnění zajišťují celoprosklené hliníkové panely s přerušeným tepelným mostem a vakuovým prosklením.

  • Vstupní dveře 40 a 60 mm

Nabízíme možnost umístit vstupní dveře se zapuštěnými panty, nízkým přechodovým prahem (22 mm) a přerušeným tepelným mostem.

  • Helix S600

Rychloběžná vrata jsou vhodná do prostorů s velmi častým otevíráním, jsou až 6x rychlejší než sekční vrata a tím zajišťují úsporu energie. Spirálové navíjení nepotřebuje větší prostor a nedochází k opotřebení a otírání lamel, což je doslova revoluční inovace.

  • 12 standartních barev v ceně

Nabízíme až 12 standartních barev bez příplatku. Barvy jsou nanášeny práškovým lakováním na mikro profilovém panelu v provedení RAL.

Máte zájem o garážová vrata pro průmyslový objekt? Kontaktujte nás.

SEKČNÍ VRATA

ISO 40

Jedná se o nejpopulárnější produkt. Vyznačuje se moderním designem mikro profilovaných panelů, které zaručují odhlučnění a tepelnou izolaci. Vrata ISO 40 mm mají široké spektrum využití díky možnosti vestavění různých druhů oken různých výšek, šířek a barev.

 

ISO 60

Vrata zaručují nadstandartní těsnící a izolační vlastnosti. Potřebujete kvalitně izolovat vnitřní a venkovní prostředí? Oddělte vaši halu nebo sklad od venkovního prostředí a zvolte ISO 60 mm jako nejvhodnější variantu. Kvalitní tepelnou izolaci a odhlučnění za každých podmínek Vám zajistí mikro profilované panely.

 

ISO 80

Vrata mají výborné těsnící a izolační vlastnosti, takže se hodí hlavně k oddělení prostorů s rozdílnou teplotou. Potřebujete udržet ve Vaší hale nebo skladu stálou teplotu? Zvolte ISO 80 mm a nebudete litovat. Neobvyklou tepelnou izolaci, zvukotěsnost a odolnost proti povětrnostním vlivům zaručí ocelo-plechové panely s mikro profilem.

 

ALU 40

Ideální varianta pokud kladete důraz na viditelnost a potřebujete velkou průsvitnost. Vzhledem k jednoduchosti si vrata můžete upravit na míru, jelikož hliníkové sekce jsou vertikálně rozděleny do více částí. Kromě hliníkových rámů v kazetovém provedení můžete využít kombinací různých výplní, izolačních oken, lakování nebo perforovaných plechů.

 

ALU 60

Sekční vrata, která jsou moderní, silná, inovativní a nenáročná na montáž díky své funkčnosti a jednoduchosti. Standardem je trojité prosklení, díky čemuž plní veškeré nároky na hlučnost, tepelnou izolaci a zamezují kondenzaci vody mezi skly. Vrata patří do prostor, kde je kladen důraz na stálou vnitřní teplotu a vysokou viditelnost.

 

PANORAMA 40/60

Specialitou na vratech je lepší výhled ven, jelikož nemají vertikální rozdělení. Tlusté a tvrdé plexisklo je velmi kvalitní a má obdobné vlastnosti jako sklo. Lesklý vzhled a atraktivita je odrazem uvedených vlastností .

 

ROLOVACÍ VRATA

RPU 20-95

Rolovací vrata, vyznačující se nízkou hmotností, mají dvě stěny a jsou tepelně izolovaná. Lamely mají již ve standardu pozinkovanou úpravu a jsou srovnatelné s hliníkovým profilem 1.100 D co se týče hmotnosti, díky transparentnímu ochrannému laku se zvýšenou pevností.  Vrata mají příjemně tiché jízdní vlastnosti díky tvaru mikro profilu, který je uvnitř mírně zaoblený a má dekor vroubkované lamely. Barevnost vrat je široká díky spoustě odstínů RAL. Standartní barvy RAL 3000, 5010, 6009, 7005, 7016, 7044, 8014, 9002, 9006, 9007 a 9016 Díky malému nábalu a hmotnosti jsou ideální do prostorů, kde je méně místa v nadpraží.

 

ISO – SL

Profil má dobré pohybové vlastnosti díky vnitřnímu povrchu z PVC, který je lehce vyklenutý. Významné snížení hluku zajišťují inovované podélné výztuhy z poddajného PVC, které najdeme na vnitřním povrchu lamely a to i při maximální rychlosti otevírání, která činí 1,7 m/s.

Tepelný most mezi vnější a vnitřní stranou pancíře přerušuje vnitřní povrch z PVC, který zasahuje až do zámku a tím nepatrně snižuje propustnost tepla.

Rolovací vrata s uvedenou lamelou využijete nejlépe v místech, kde je důležitá rychlost otevírání, dobrá tepelná izolaci a nízký hluk.

 

AL 80

Rolovací vrata AL 80 jsou poskládána z horizontálních lamel, které mají z vnější strany hliník a v plášti polyuretanovou náplň (PUR).

 

AL 100

Spolehlivá rolovací vrata, která jsou hojně využívaná v průmyslu.

 

1.100 D

Rolovací vrata s lamelou 1.100D se vyznačují vysokou stabilitou díky rovným liniím. Široká rozmanitost dělá z vrat oblíbenou volbu dvoustěnných rolovacích vrat.  Uvedená lamela je ideální pro výrobu vrat určených na vysoký útlum zvuku a je odolná proti vloupání i střelbě. Lamelu dodáváme s nástřikem v barvách RAL případně se svrchní PVC fólií.

 

RYCHLOBĚŽNÁ VRATA

STRONG

Rolovací rychloběžná vrata stvořena pro dlouhodobý provoz bez poruch, jsou ideální do míst s vysokou intenzitou provozu a větších otvorů. Robustní vzhled a konfigurace zaručují nízkou prodyšnost. Vhodné jsou také pro oddělení prostorů s rozdílnou teplotou a šetří tak energii u veřejných, průmyslových i obchodních budov.

 

PRIME

Jedná se o fóliová rychloběžná vrata, která se ovládají elektricky a jsou určeny do vnitřních prostorů. Oceníte výborný poměr výkonu a ceny. Omezují prodyšnost, oddělují teplotně rozdílné prostory a tím pádem šetří energii ve veřejných, průmyslových i obchodních budovách.

 

ECONOMIC

Rychloběžná interiérová vrata určena do menších otvorů s plochou do 9m2. Vrata se dodávají s průhledným pásem, který je ceně a bez příplatků, světelnou mříží a možností zvolit napětí pohonu. Maximální rychlost otevírání je 1,5m/s. Pokud kladete důraz na pořizovací cenu, jsou vrata Economic ideálním řešením.

 

BASIC

Základní model vysokorychlostních dveří pro časté používání.

 

BASIC XL

Speciálně vyvinutá vrata do velkých vnitřních otvorů do 36 m2.

 

HEAVY

Vrata se širokými bočními sloupky kombinované se sofistikovaným napínacím systémem, který významně přispívá k výborné stabilitě.

 

HELIX/S600 ISO

Jsou ideální do prostorů s vysokou četností otevírání a svou rychlostí šetří energie. Jsou až 6x rychlejší než sekční vrata. U vrat došlo k revoluční inovaci, díky spirálovému navíjení nepotřebují větší prostor a tím pádem nedochází k otěru a opotřebení lamel.

Křídlo dveří má tloušťku 40 mm a hodnotu U 1,5 W / m2 K (panely ISO / dveře 5000 mm x 5000 mm).

 

HELIX/S600 ALU

Rychloběžná vrata jsou až 6x rychlejší než sekční vrata, oceníte je v místech s vysokou četností otevírání a díky vysoké rychlosti obstarávají energetickou úsporu. Vrata prošla revoluční inovací, díky spirálovému navíjení nepotřebují další prostor a nedochází u nich k otěru a opotřebení lamel.

Křídlo dveří má tloušťku 40 mm a hodnotu U 1,5 W / m2 K (panely ISO / dveře 5000 mm x 5000 mm).

 

NAKLÁDACÍ TECHNIKA

LÍMCE

Těsnící límce chrání zaměstnance i zboží před povětrnostními vlivy a díky tomu šetří náklady na energie.

 

NÁRAZNÍKY

Standartní nárazníky z velmi kvalitní gumy jsou vysoce odolné proti opotřebení. Vyrábí se v tloušťce 90 a 140 mm.

 

MŮSTKY

Nakládací můstek je důležitou součástí nakládací rampy. Vyrovnává rozdíl mezi nakládací rampou a přepravní plochou automobilu.

 

Průběh realizace

Výroba průmyslových vrat zabere zhruba 4 týdny od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete.

  1. Zavoláte/napíšete/pošlete poptávku. Zhruba do 2 pracovních dnů se vám ozveme.
  2. Domluvíme si schůzku buď u vás, nebo v našem showroomu. Zjistíme, jaké jsou vaše představy a poradíme s výběrem.
  3. Vybereme vhodné řešení, zaměříme a připravíme cenovou nabídku. Vše samozřejmě zdarma a nezávazně.
  4. Pokud budete souhlasit, návrh předáme do výroby a zhruba za měsíc jsou vaše nová průmyslová vrata hotová. Pak už jen domluvíme termín, kdy je přijedeme namontovat.

Chcete už za měsíc vjíždět do skladu novými vraty? Pošlete nám ještě dnes poptávku.

 

80 poboček po celé ČR a SR

Přijďte se k nám poradit o nových průmyslových vratech. Rádi vás uvidíme v kterékoli z našich 80 poboček. Alespoň jednu najdete v každém kraji České republiky.